Results for 1 in @ plp_beskidy2016
,
Task 1 - Beskidzki klasyk, 30.04.2016, Wyniki wstępne
AAT Distance Task
S01 - P24 - P42 - L02
Długość trasy: 25,4km/131,3km
Wystartowało: 45, Piloci na mecie: 15, Najlepszy dystans: 130000, Maksymalne punkty: 1000, Dystans minimalny: 4000, Maksymalny dystans do obliczeń: 156000, Poza dystansem minimalnym: 45 ( 100% ), konkurencja jest WAŻNA
# CN Pilot Kraj Skrzydło Start Meta Czas Prędkośc Dyst. Punkty Kary
1. Chrobak Dariusz Niviuk Icepeak 7 10:13:21 15:33:51 05:20:30 24.3km/h 130.0km 1000
2. Sto Kuba Ozone Delta 2 09:46:18 14:28:29 04:42:11 25.7km/h 121.1km 932
3. Gorski Jacek Niviuk Peak 4 09:53:23 14:17:59 04:24:36 27.3km/h 120.5km 927
4. Ignasiak Robert Ozone Delta 2 09:53:51 14:09:49 04:15:58 24.7km/h 105.5km 812
5. Mieszczak Piotr Ozone Enzo 2 09:53:33 13:36:37 03:43:04 26.6km/h 98.8km 760
6. Zdrowak Boguslaw Niviuk Icepeak 09:46:15 13:59:26 04:13:11 22.9km/h 96.6km 743
7. Schmidt Krzysztof Ozone Mantra 6 09:48:16 13:38:47 03:50:31 25.1km/h 96.4km 742
8. Studzinski Grzegorz Sky-Country Mystic 3 09:48:24 13:51:59 04:03:35 22.0km/h 89.2km 686
9. Łosik Artur 777 Queen 09:48:11 13:51:20 04:03:09 21.5km/h 87.1km 670
10. Robel Marek Gin Boomerang 10 10:00:37 100.2km 642
11. Ziolkowski Krzysztof Dudek Coden 10:08:54 97.6km 626
12. Kalamat Marcin Niviuk Icepeak 7 Pro 10:12:54 13:21:25 03:08:31 23.5km/h 73.7km 567
13. Wisniowski Mariusz Ozone Enzo 2 09:45:58 84.5km 542
14. Wajs Krystian UP Trango XC2 10:35:14 14:11:09 03:35:55 18.8km/h 67.7km 521
15. Rentowski Jan MacPara Elan 09:52:55 81.0km 519
16. Czerwinski Przemyslaw Nova Mentor 4 09:48:28 69.5km 446
17. Slusarczyk Arkadiusz Nova Mentor 4 09:53:32 56.7km 363
18. Stolarczyk Piotr Sky-Country Mystic 3 10:00:40 12:34:18 02:33:38 18.3km/h 46.9km 361
19. Miś Tomek Niviuk Peak 3 10:35:16 12:45:54 02:10:38 19.7km/h 42.8km 329
20. Warda Wacław Skywalk Cayenne 4 10:17:40 50.6km 324
21. Egzmont Tomasz Niviuk Artik 4 10:15:15 48.9km 313
22. Garbacz Arkadiusz MacPara Elan 11:34:51 13:28:38 01:53:47 20.9km/h 39.7km 305
23. Magiera Ryszard Sky-Country Mystic 10:34:47 45.1km 289
23. Duszynski Marcin Niviuk Artik 3 09:48:05 45.1km 289
25. Kawa Witold Sky-Country Discovery 10:12:16 40.0km 256
26. Płachta Tomasz Skywalk Cayenne 3 10:15:08 38.3km 246
27. Radzicki Michal Swing Astral 7 10:20:42 36.2km 232
28. Uchańska Kamila Niviuk Ikuma 10:35:43 12:56:05 02:20:22 12.3km/h 28.8km 222
29. Pelikan Grzegorz Axis Vega 3 10:20:52 33.4km 214
30. Brzozka Radek MacPara Elan 10:10:12 25.8km 165
31. Rogowski Krzysztof Gradient Aspen 5 10:14:19 25.3km 162
32. Miękuszewski Kuba Sky-Country Scorpion 4 09:48:16 22.9km 147
33. Miękuszewski Darek Sky-Country Mystic 3 09:54:49 20.9km 134
34. Zezula Anna Nova Mentor 2 10:34:48 18.5km 119
35. Jędrzejek Marcin UP Summit XC 10:34:13 14.8km 95
36. Kapica Dominik 777 Rook 2 10:15:08 14.6km 94
37. Sprawka Grzegorz Nova Mentor 2 10:15:31 12.6km 81
37. Caputa Krzysztof Skywalk Cayenne 5 09:49:00 12.6km 81
39. Miczajkowski Janusz Ozone Rush 4 10:35:13 12.1km 78
40. Kontowicz Sebastian 777 Rook 10:15:21 11.0km 71
41. Marianna Gabryś U-Turn Black Light 10:46:15 10.0km 64
42. Kocot Joanna Dudek Optic 10:14:55 6.9km 44
43. Jagiellicz Jarek Skywalk Tequila 10:08:18 6.0km 38
44. Chmielewski Bartek Ozone Buzz 10:34:37 5.7km 37
45. Bulgakow Klaudia Ozone Enzo 2 12:34:01 4.9km 31
NF. Swidzinski Krzysztof Apco Zephir 30

Powered by SeeYou