Results for 2 in @ plp_beskidy2016
,
Task 2 - Desant w Godziszce, 01.05.2016, Wyniki wstępne
Elapsed Time Speed Run
S01 - P20 - P26 - L02
Długość trasy: 16,6km
# CN Pilot Kraj Skrzydło Start Meta Czas Prędkość Dyst. Punkty Kary
1. Bulgakow Klaudia Ozone Enzo 2 09:45:20 8.5km 84
2. Mieszczak Piotr Ozone Enzo 2 09:39:42 7.3km 72
3. Wisniowski Mariusz Ozone Enzo 2 09:33:01 6.4km 62
4. Egzmont Tomasz Niviuk Artik 4 09:50:55 6.3km 61
5. Kapica Dominik 777 Rook 2 09:55:13 6.1km 59
5. Ziolkowski Krzysztof Dudek Coden 09:37:58 6.1km 59
5. Sto Kuba Ozone Delta 2 09:31:07 6.1km 59
5. Czerwinski Przemyslaw Nova Mentor 4 09:33:19 6.0km 59
9. Rentowski Jan MacPara Elan 10:11:01 6.0km 58
9. Schmidt Krzysztof Ozone Mantra 6 09:39:33 6.0km 58
11. Łosik Artur 777 Queen 09:47:52 5.9km 57
12. Gorski Jacek Niviuk Peak 4 09:32:24 5.6km 55
13. Duszynski Marcin Niviuk Artik 3 10:00:02 5.0km 49
14. Zezula Anna Nova Mentor 2 10:34:12 4.9km 48
14. Kontowicz Sebastian 777 Rook 10:25:48 4.9km 48
16. Radzicki Michal Swing Astral 7 09:42:16 4.9km 47
17. Caputa Krzysztof Skywalk Cayenne 5 09:31:58 4.7km 46
18. Zdrowak Boguslaw Niviuk Icepeak 09:32:52 4.7km 45
18. Magiera Ryszard Sky-Country Mystic 10:06:16 4.7km 45
20. Chmielewski Bartek Ozone Buzz 10:35:07 4.4km 43
21. Miczajkowski Janusz Ozone Rush 4 10:44:59 4.0km 39
21. Kocot Joanna Dudek Optic 10:18:19 4.0km 39
21. Sprawka Grzegorz Nova Mentor 2 09:55:24 4.0km 39
21. Slusarczyk Arkadiusz Nova Mentor 4 09:53:22 4.0km 39
21. Ignasiak Robert Ozone Delta 2 09:45:27 4.0km 39
21. Brzozka Radek MacPara Elan 09:39:06 4.0km 39
21. Uchańska Kamila Niviuk Ikuma 09:58:02 4.0km 39
21. Garbacz Arkadiusz MacPara Elan 09:39:51 4.0km 39
NF. Chrobak Dariusz Niviuk Icepeak 7 0
NF. Jagiellicz Jarek Skywalk Tequila 0
NF. Jędrzejek Marcin UP Summit XC 0
NF. Kalamat Marcin Niviuk Icepeak 7 Pro 0
NF. Kawa Witold Sky-Country Discovery 0
NF. Marianna Gabryś U-Turn Black Light 0
NF. Miękuszewski Kuba Sky-Country Scorpion 4 0
NF. Miękuszewski Darek Sky-Country Mystic 3 0
NF. Miś Tomek Niviuk Peak 3 0
NF. Pelikan Grzegorz Axis Vega 3 0
NF. Płachta Tomasz Skywalk Cayenne 3 0
NF. Robel Marek Gin Boomerang 10 0
NF. Rogowski Krzysztof Gradient Aspen 5 0
NF. Stolarczyk Piotr Sky-Country Mystic 3 0
NF. Studzinski Grzegorz Sky-Country Mystic 3 0
NF. Swidzinski Krzysztof Apco Zephir 0
NF. Wajs Krystian UP Trango XC2 0
NF. Warda Wacław Skywalk Cayenne 4 0

Powered by SeeYou